a se spăla în mașina de spălat la 30 ° C, la un program normal sau manual
a se călca la max 150 ° C
Informațiile pe care le cauți lipsesc? Ai observații cu privire la fotografiile produselor? Trimite-ne feedback-ul tău
Vom încerca să completăm sugestia ta în cel mai scurt timp posibil.
Opiniile clienților (7)
5/55 din 5
Evaluare: 5 din 5
Cristina
2024-05-11
Material calitativ. Măsura exacta.
Evaluare: 5 din 5
Radosław
2023-06-27
Mâneci bine potrivite, frumos cusute. Un tricou imprimat bun este un must-have. Se poarta foarte frumos. Culoare super, vie și intensă. Arata bine.
Limba originală: polonă
Evaluare: 5 din 5
Michał
2022-12-05
Culoare rafinată. Imi place foarte mult. Sunt mereu atent la mânecă. Acesta este grozav. Este foarte usoara, nu restrictioneaza miscarea, iar asta se traduce in confort.