a se spăla în mașina de spălat la 40 ° C, la un program normal sau manual
a se călca la max 110 ° C
Informațiile pe care le cauți lipsesc? Ai observații cu privire la fotografiile produselor? Trimite-ne feedback-ul tău
Vom încerca să completăm sugestia ta în cel mai scurt timp posibil.
Opiniile clienților (6)
4.7/54.7 din 5
Evaluare: 5 din 5
Ovidiu Adrian
2023-09-07
Conform așteptărilor!
Evaluare: 5 din 5
Dragos
2022-11-08
Calitate: Material foarte placut la atingere si purtat.
Aspect: Acelasi ca in poze si chiar peste asteptari (!)
Utilitate: Foarte ok pt perioada de toamna.
Evaluare: 5 din 5
Robert
2023-01-23
Totul este minunat !!!
Limba originală: polonă
Evaluare: 3 din 5
Eliza
2022-05-16
nu recomand. Nu există rambursare. Escrocii și hoții. Ar fi bine să te gândești de 1000 de ori să cumperi în acest magazin. Nu voi cumpăra nimic din acest magazin NICIODATĂ. Citiți doar recenziile. HOȚII