a se spăla în mașina de spălat la 30 ° C, la un program pentru țesături delicate
a se călca la max 110 ° C
a se usca la umbră
a nu se curăța chimic
nu folosiți înălbitor
Informațiile pe care le cauți lipsesc? Ai observații cu privire la fotografiile produselor? Trimite-ne feedback-ul tău
Vom încerca să completăm sugestia ta în cel mai scurt timp posibil.
Opiniile clienților (85)
4.8/54.8 din 5
Evaluare: 5 din 5
Cecilia
2024-07-08
💯👍️ Foarte bun materialul!
Evaluare: 5 din 5
Beata
2026-06-16
Nuanță puternică, atrăgătoare. Bine cusute, foarte confortabil de purtat.
Limba originală: polonă
Evaluare: 5 din 5
Piotr
2026-06-15
Toată lumea ar trebui să aibă negru în dulap. Mânecile arată grozav, evidențiază frumos musculatura. Cool, confortabil și cu un tricou de marcă. Un astfel de tricou merge peste tot.
Limba originală: polonă
Evaluare: 5 din 5
Paweł
2026-06-13
Bine croit, clasic, simplu și confortabil.
Limba originală: polonă
Evaluare: 5 din 5
Malgorzata
2026-06-12
Totul este în regulă!!
Limba originală: polonă
Evaluare: 5 din 5
Rafał
2026-06-03
Tricou confortabil. Se potrivește exact așa cum ar trebui orice tricou.
Limba originală: polonă
Evaluare: 5 din 5
Monika
2026-06-03
Se potrivesc bine de la I la L, dar culoarea este din păcate foarte diferită față de fotografie, e mai mult cărămidă și nu un portocaliu neon expresiv frumos, păcat, dar îl las pentru că e de calitate bună
Limba originală: polonă
Evaluare: 5 din 5
Sławomir
2026-05-17
Un tricou frumos la un preț bun, arată grozav. Tăietură dreaptă.
Limba originală: polonă
Evaluare: 4 din 5
Waldemar
2026-05-15
Sunt îndrăgostit de această tăietură. Exact asta mă aștept de la un tricou. Se află grozav.