Informațiile pe care le cauți lipsesc? Ai observații cu privire la fotografiile produselor? Trimite-ne feedback-ul tău
Vom încerca să completăm sugestia ta în cel mai scurt timp posibil.
Opiniile clienților (163)
4.7/54.7 din 5
Evaluare: 5 din 5
Rodica
2024-12-27
Excelent
Evaluare: 5 din 5
Ramona
2024-12-06
Foarte frumoase și calitative, aș lua din fiecare dacă ar fi mai ieftine!
Evaluare: 5 din 5
Bogdan
2024-11-27
Este ok
Evaluare: 3 din 5
Oana
2024-11-14
Polarul este subțire, iar mânecile sunt prea lungi
Evaluare: 2 din 5
RODICA
2024-11-11
Materialul foarte subtire
Evaluare: 5 din 5
Liviu
2024-02-12
Ok. Merita
Evaluare: 1 din 5
Adrian
2023-12-07
De aproape doua saptamani, produsul inca nu l-am primit.
In ceea ce priveste calitatea produsului, avand alte doua acelasi model, este de 4 stele.
Evaluare: 4 din 5
TONI
2023-12-04
Este călduros, dar mărimea XL este cam lunga iar culoarea este mai închisă decât poza