a se spăla în mașina de spălat la 40 ° C, la un program pentru țesături delicate
a se călca la max 150 ° C
a se usca în mașina de uscat, la o viteză de centrifugare normală
nu folosiți înălbitor
Informațiile pe care le cauți lipsesc? Ai observații cu privire la fotografiile produselor? Trimite-ne feedback-ul tău
Vom încerca să completăm sugestia ta în cel mai scurt timp posibil.
Opiniile clienților (4)
4/54 din 5
Evaluare: 5 din 5
Elżbieta
2023-06-05
Pantaloni foarte frumosi, grosime medie si marime perfecta. Vă recomand
Limba originală: polonă
Evaluare: 3 din 5
Iwona
2022-08-08
Nu pentru persoane mai înalte, în formă de coapsă, material mai subțire
Limba originală: polonă
Evaluare: 3 din 5
Iwona
2022-08-08
In general ok, material nu prea gros, mai degraba incadrat in coapse, prea scurt pentru persoanele inalte. Moda, însă, nu pentru mine